Sauna Obříství – protiskluz, bazének, sprchy, pískovec v sauně

Problém:

Zákazník měl zkušenosti s provozováním wellness Maximus resort i s naší firmou právě z tohoto wellness a uvědomoval si, že není jednoduché udržovat saunu. Proto oslovil naši firmu o pomoc i pro saunu Obříství.

Návrh řešení:

Jednalo se o aplikaci protiskluzového přípravku na podlahu ve sprchách a ve východu ze sauny. Jeden z hlavních požadavků klienta bylo celkově zjednodušit úklid prostor, proto jsme navrhli i ochranu sprchových koutů + umyvadel na toaletách před ušpiněním a zanášením vodním kamenem. V neposlední řadě jsme také impregnovali pískovcové stěny v sauně pro zvýraznění struktury a barvy povrchu pískovce se speciální impregnací.

Jak probíhala aplikace – výsledek:

Protože se podlaha už nějaký měsíc používala, museli jsme ji nejdříve odmastit a zbavit nečistot. Následně jsme aplikovali čistící gel, který dlažbu vyčistí velmi efektivně do hloubky a dokáže odstranit i vápenaté usazeniny. Po důkladném spláchnutí jsme přistoupili k nanesení protiskluzového přípravku. Přípravek jsme nechali reagovat cca 45 minut a poté jej spláchli vodou. Výsledný protiskluzový efekt byl velmi uspokojivý a majitel na základě této skutečnosti objednávku rozšířil na další prostory.