Wellness Saint Havel – impregnace obkladů, dlažby a sprchy

Problém:

Zákazník požadoval impregnaci místnosti s privátní saunou, kde větší část místnosti zabírá velká postel, která se při úklidu nesmí namočit. Úklid proto nemůže probíhat tlakovou vodou nebo hadicí s vodou. Od impregnace si sliboval minimální nároky na úklid, který bude možné zvládnout pouze s hadrem a mopem. Díky efektu snadného čistění, který impregnace poskytuje, úklid trvá minimum času.

Návrh řešení:

Navrhli jsme ošetřit obklady, sprchový kout i dlažbu vysoce účinnou nano impregnací.

Jak probíhala aplikace – výsledek:

Nejdříve jsme museli povrchy zbavit nečistot, vodního kamene a usazenin. Toto čištění jsme prováděli na obkladech, skle sprchového koutu, kde bylo znečištění největší a na závěr na dlažbě.

Plochy jsme opláchli šetrně vodou a důkladně vysušili.

Na stěny jsme aplikovali, protože obklady měly specifickou strukturu a byly nasákavé, NanoConcept impregnaci kamene. Spotřeba zde byla malá (cca 50 ml/ m2). Dlažba měla podobnou strukturu a tak jsme tuto impregnaci použili i na podlahu.

Sprchový kout – sklo, vyžaduje hloubkové čištění NanoConcept abrasivním čističem. Po jeho zaschnutí, zbyde jen prášek, jsme prášek utřeli a sklo náramně prokouklo.

U skla aplikujeme vždy osvědčenou ochranu skla a keramiky od NanoConcept, která obstojí i ve frekventovaném  prostředí. V případě ošetření sprchového koutu neopomeneme vodovodní baterii, chromové doplňky sprchy, držáků apod., případně i vaničky.

Výsledek: Klient je s řešením velmi spokojený. Převážně pracovníci úklidu oceňují velmi snadnou a rychlou údržbu ošetřených prostor. Aplikace splnila jeho očekávání – důkazem je jeho žádost o obnovu ochrany po roce intenzivní zátěže.